O nas

Witamy w sklepie internetowym LumenTEC.pl

Nasz sklep oferuje artykuły z branży oświetlenie LED

 

Właścicielem serwisu jest firma:

DANE REJESTROWE:

TSresearch Tomasz Sobecki

NIP: 524-257-75-33

REGON: 141410102

Picassa 5/14, 03-126 Warszawa

 

 

SIEDZIBA (MAGAZYN):

TSresearch Tomasz Sobecki (LumenTEC)

Serwituty 35, 02-233 Warszawa

godziny pracy: 8-16

Telefon: 780 556 227

 

 

 

 

Firma TSresearch jest bezpośrednim importerem artykułów oświetlenia wnętrz. Dystrybucja towaru prowadzona jest za pośrednictwem niniejszego sklepu internetowego. Wszystkie sprzedawane przez nas wyroby cechują się wysoką jakością potwierdzoną certyfikatami (CE oraz ROHS). Certyfikaty są gwarancją najwyższej jakości produktów.

 
oświetlenie led info

 ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW!

Oświetlenie LED – sklep internetowy Warszawa

Nasz sklep internetowy oferuje szeroki wybór artykułów z zakresu oświetlenia LED. Oferujemy nowoczesne produkty takie jak profile aluminiowe LED, panele LED, oprawy sufitowe LED czy oświetlenie biurowe LED. Klienci mogą również wykorzystać nowoczesne i zarazem kreatywne produkty, jakimi są kontrolery LED. Wśród produktów znajdują się popularne żarówki o wygodnych uchwytach typu e27, ar111 oraz gu10.

Szerokie zastosowanie produktów, różnorodny wybór i szybka realizacja zamówienia, to cechy, jakie wyróżniają nasz sklep internetowy z oświetleniem LED w Warszawie. Jeżeli produkt, który Państwa interesuje nie jest dostępny, możliwe jest skontaktowanie się poprzez e-mail lub telefonicznie.

Oświetlenie LED w sklepie internetowym LumenTEC jest alternatywą dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Zapraszamy do zapoznania się z naszym produktami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl