Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

W ostatnich latach bardzo wzrosła popularność technologii LED. Nowoczesny rodzaj oświetlenia ledowego jest stale udoskonalany. Dzięki temu, mogą Państwo dopasować odpowiednie typy oświetlenia, barwy światła, wielkości żarówek oraz wszelkie komponenty, takie jak profile LED.

Popularne profile do taśm LED są bardzo funkcjonalne. Oprócz utrzymywania taśm i pasków LED we właściwym miejscu, odpowiednio dobrane profile gwarantują estetykę otoczenia. Ich barwa zazwyczaj jest srebrna lub posiada inny delikatny, zbliżony kolor. W zależności od modelu profilu, można do niego dopasować odpowiedni rodzaj szybki. Najbardziej popularne są dziś szybki mleczne oraz szronione.

Profile LED mają bardzo szerokie zastosowanie ze względu na swoje zalety, ergonomiczną budowę oraz funkcje. Ten rodzaj komponentów bardzo szybko stał się popularny. Zastosowanie profili LED umożliwia zaplanowanie rozkładu światła w pomieszczeniu. Dodatkowo, listwy LED są bardzo łatwe w montażu, co jest ich dodatkową zaletą. Bardzo często pełnią one funkcję dodatkowej dekoracji w pomieszczeniu.

Profile aluminiowe LED

Podstawowym celem, jaki wiąże się z zastosowaniem profili do taśm LED, jest ochrona taśm i diod przed uszkodzeniem lub działaniem wody/ wilgoci. Poza tym, taśma LED, która umieszczona jest w prostej i jednocześnie eleganckiej listwie, będzie o wiele bardziej wytrzymała. Stosowanie profili LED przekłada się również na żywotność diod. Odpowiednie dopasowanie profili do taśm LED gwarantuje ich prezencyjność, niezależnie od miejsca, do jakich je wykorzystujemy.

Zastosowanie profili aluminiowych LED jest bardzo szerokie. Dzięki różnorodności produktów, jakie są dostępne w naszej ofercie, możliwe jest dopasowanie profili pod kątem ich długości, wymiarów i typu. Możliwe jest dopasowanie listew biorąc pod uwagę wielkość diod LED. W zakładce profile LED znajdą Państwo profile, które można wykorzystać w domu, mieszkaniu, w powierzchniach biurowych oraz w obiektach użyteczności publicznej.

Profile LED mogą być także wykorzystywane jako oświetlenie zewnętrzne. Zamontowanie listew w różnych częściach ogrodu zapewni odpowiednią ochronę delikatnym taśmom i paskom LED.

Profile do taśm LED Warszawa

W ofercie naszego sklepu internetowego LumenTEC, znajdą Państwo nie tylko różne rodzaje profili do taśm LED. Posiadamy również najwyższej jakości komplety zaślepek do profili LED o wielu kształtach i wymiarach. Oprócz tego, do profili LED można dopasować uchwyty płaskie, boczne, sprężyste lub nawierzchniowe. Nasz sklep internetowy posiada także szybki szronione i mleczne. Ze względu na zróżnicowane potrzeby naszych Klientów i rosnące wymagania rynku, zapewniamy dostęp do materiałów najlepszej jakości. Szczególną popularnością cieszą się profile LED 2m.

Do każdego pomieszczenia można dobrać odpowiedni typ profili aluminiowych – sklep internetowy LumenTEC w Warszawie umożliwia Państwu wybrać spośród profili do taśm LED i komponentów o różnych parametrach. Jeśli w danym momencie nie posiadamy produktów, którymi są Państwo zainteresowani, można skontaktować się  nami telefonicznie lub mailowo.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

W ostatnich latach bardzo wzrosła popularność technologii LED. Nowoczesny rodzaj oświetlenia ledowego jest stale udoskonalany. Dzięki temu, mogą Państwo dopasować odpowiednie typy oświetlenia, barwy światła, wielkości żarówek oraz wszelkie komponenty, takie jak profile LED.

Popularne profile do taśm LED są bardzo funkcjonalne. Oprócz utrzymywania taśm i pasków LED we właściwym miejscu, odpowiednio dobrane profile gwarantują estetykę otoczenia. Ich barwa zazwyczaj jest srebrna lub posiada inny delikatny, zbliżony kolor. W zależności od modelu profilu, można do niego dopasować odpowiedni rodzaj szybki. Najbardziej popularne są dziś szybki mleczne oraz szronione.

Profile LED mają bardzo szerokie zastosowanie ze względu na swoje zalety, ergonomiczną budowę oraz funkcje. Ten rodzaj komponentów bardzo szybko stał się popularny. Zastosowanie profili LED umożliwia zaplanowanie rozkładu światła w pomieszczeniu. Dodatkowo, listwy LED są bardzo łatwe w montażu, co jest ich dodatkową zaletą. Bardzo często pełnią one funkcję dodatkowej dekoracji w pomieszczeniu.

Profile aluminiowe LED

Podstawowym celem, jaki wiąże się z zastosowaniem profili do taśm LED, jest ochrona taśm i diod przed uszkodzeniem lub działaniem wody/ wilgoci. Poza tym, taśma LED, która umieszczona jest w prostej i jednocześnie eleganckiej listwie, będzie o wiele bardziej wytrzymała. Stosowanie profili LED przekłada się również na żywotność diod. Odpowiednie dopasowanie profili do taśm LED gwarantuje ich prezencyjność, niezależnie od miejsca, do jakich je wykorzystujemy.

Zastosowanie profili aluminiowych LED jest bardzo szerokie. Dzięki różnorodności produktów, jakie są dostępne w naszej ofercie, możliwe jest dopasowanie profili pod kątem ich długości, wymiarów i typu. Możliwe jest dopasowanie listew biorąc pod uwagę wielkość diod LED. W zakładce profile LED znajdą Państwo profile, które można wykorzystać w domu, mieszkaniu, w powierzchniach biurowych oraz w obiektach użyteczności publicznej.

Profile LED mogą być także wykorzystywane jako oświetlenie zewnętrzne. Zamontowanie listew w różnych częściach ogrodu zapewni odpowiednią ochronę delikatnym taśmom i paskom LED.

Profile do taśm LED Warszawa

W ofercie naszego sklepu internetowego LumenTEC, znajdą Państwo nie tylko różne rodzaje profili do taśm LED. Posiadamy również najwyższej jakości komplety zaślepek do profili LED o wielu kształtach i wymiarach. Oprócz tego, do profili LED można dopasować uchwyty płaskie, boczne, sprężyste lub nawierzchniowe. Nasz sklep internetowy posiada także szybki szronione i mleczne. Ze względu na zróżnicowane potrzeby naszych Klientów i rosnące wymagania rynku, zapewniamy dostęp do materiałów najlepszej jakości. Szczególną popularnością cieszą się profile LED 2m.

Do każdego pomieszczenia można dobrać odpowiedni typ profili aluminiowych – sklep internetowy LumenTEC w Warszawie umożliwia Państwu wybrać spośród profili do taśm LED i komponentów o różnych parametrach. Jeśli w danym momencie nie posiadamy produktów, którymi są Państwo zainteresowani, można skontaktować się  nami telefonicznie lub mailowo.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl